Asystentka biurowa na pełny etat

Firma Oknofix sp. z o.o. to nowa na rynku, ale szybko rozwijając się marka działająca na terenie Warszawy, z perspektywą ekspansji do największych polskich miast. Naszą misją jest serwis i naprawa okien oraz drzwi w sposób szybki, wygodny i nieinwazyjny dla klienta. Nasz znak rozpoznawczy, to jakość usług świadczonych na najwyższym poziomie. Dodatkowo dbamy o to, aby już od początku współpracy z nami, nasi klienci byli obsłużeni na najwyższym poziomie – w sposób uprzejmy i profesjonalny.

W tym momencie firma Oknofix Sp z o.o. poszukuje asystentki biurowej.

Opis stanowiska oraz profil osobisty:

Przede wszystkim szukamy osoby z pozytywnym nastawieniem do ludzi, ale też do powierzonych zadań. Potrzebujemy kogoś, kto zamiast problemów widzi rozwiązania.
Chcemy osoby rzetelnej i obowiązkowej, która szuka pracy na stałe, a nie tylko na wakacje.

Jeżeli posiadasz te cechy, a dodatkowo:

  • możesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00
  • masz doświadczenie w pracy przez telefon
  • jesteś osobą zorganizowaną i pomysłową
  • a dodatkowo posiadasz umiejętności sprzedażowe i masz w sobie żyłkę negocjatora, to być może to stanowisko jest właśnie dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie połączeń telefonicznych do klientów firmy (wyznaczanie terminów wizyt naszych pracowników, przeprowadzanie ankiet odnośnie jakości pracy naszych pracowników)
  • Prowadzenie grafiku oraz planowanie tras wyjazdu techników według wytycznych
  • Przyjmowanie połączeń telefonicznych (zapytania klientów, reklamacje, zmiany terminów, zapisy interesantów)
  • Prowadzenie bazy danych klientów firmy według wytycznych
  • Potwierdzanie wizyt pracowników firmy według wytycznych
  • Pozostałe prace biurowe według ustaleń z pracodawcą

Co oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stałe, comiesięczne wynagrodzenie
  • szkolenie wdrażające w pełny zakres obowiązków
  • po okresie próbnym- umowę o pracę na czas nieokreślony

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać bezpośrednio przez poniższą formę kontaktową.

Proszę o załączenie aktualnej klauzuli RODO.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.