SERWISANT/MONTAŻYSTA OKIEN (PCV, ALU, EURO) I DRZWI Z 2 LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Szybko rozwijająca się firma poszukuje doświadczonego specjalisty do swojego zespołu w Warszawie, który posiada umiejętności serwisu, montażu i naprawy okien PCV, ALU, EURO oraz drzwi.

Opis stanowiska oraz profil osobisty:

Realizacja zleceń na terenie Warszawy i okolić z zakresu usług serwisu oraz naprawy okien i drzwi. Idealny kandydat na powyższe stanowisko będzie charakteryzował się następującymi cechami:

  • zaangażowaniem w powierzone zadania i sumiennością w wykonywaniu zleceń
  • proaktywnym podejściem do pracy oraz umiejętność radzenia sobie z napotkanymi trudnościami
  • punktualność, umiejętność pracy ze złożonym harmonogramem oraz wywiązywaniem się z powierzonych zadań w wyznaczonym przedziale czasowym
  • właściwe podejście do klientów firmy oraz wzorowa estetyka pracy
  • odpowiedzialnością za prawidłowe wykonanie powierzonych zleceń
  • prowadzenie jednoosobowej działalność gospodarczej lub gotowość jej założenia

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • fachowa znajomość z zakresu serwisu stolarki okiennej
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • wykształcenie kierunkowe będzie atutem

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciągłość zatrudnienia
  • motywacyjny system premii okresowych
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia okresowe i podnoszenie umiejętności
  • pracę w dobrej atmosferze z młodym, pełnym energii zespołem
  • okazjonalne wyjazdy oraz spotkania integracyjne

Jeżeli jesteś osobą, która jest gotowa na podjęcie z nami współpracy, nie czekaj!

Zgłoszenia wraz z CV oraz aktualną klauzulą RODO prosimy wysyłać bezpośrednio przez poniższą formę kontaktową.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami drogą telefoniczną

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.