Usługi i serwis

Jakość wykonanych usług i satysfakcja klienta jest naszym priorytetem

Oprócz usług podanych poniżej, również wymienimy klamki, zawiasy, wymienimy pękniętą lub rozszczelnioną szybę, wyregulujemy i uszczelnimy drzwi. Naprawimy każdą usterkę, oszczędzając Państwu pieniędzy i czasu.

Usługi które oferujemy

Coroczny przegląd

Okna i ich poszczególne elementy, jak np. uszczelki są nastawione na ciągłe zmiany atmosferyczne, które mają bezpośredni wpływ na niszczenie tych elementów. Części ruchome, jak zawiasy, czy okucia są również narażone na uszkodzenia mechaniczne spowodowane ich częstym użytkowaniem, dlatego też ważne jest, aby przeprowadzać coroczny przegląd okien w celu skontrolowania ich stanu.

Konserwacja okien

Aby utrzymać okna w dobrym stanie, producenci zalecają konserwować okna przynajmniej raz w roku. Poza zwykłym myciem okien, trzeba zadbać również o profile,  uszczelki oraz elementy okuć. Okucia należy naoliwić, a uszczelki nasmarować specjalnymi preparatami silikonowymi.  Dzięki takim regularnym zabiegom okna będą nam służyły bezawaryjnie przez długie lata.

Wymiana uszczelek

Standardowa uszczelka ma żywotność od 3 do 5 lat, w zależności jak o nią zadbaliśmy. Po tym okresie zaczyna twardnieć, co przekłada się na nieszczelność okienną skutkującą unikami ciepła w okresie jesień/zima, a co za tym idzie-  wyższymi rachunkami za ogrzewanie, ale nie tylko, ponieważ nowe, poprawnie zamontowane uszczelnienie, ochrania pomieszczenie przed zewnętrznymi czynnikami, takimi jak np. wilgoć.

Regulacja skrzydeł

Nawet najlepsze okna plastikowe oraz drewniane wymagają czasem regulacji. Może to polegać na zmianie docisku skrzydła do ramy, albo wyrównaniu jego pozycji. Warto to zrobić szczególnie wtedy, gdy pojawił się problem z nieszczelnymi oknami, trudności z otwieraniem lub zamykaniem albo po prostu chcesz przygotować swój dom na zbliżające się lato lub zimę.

Naprawa okuć

Jeżeli okno się zablokowało i masz problemy z operowaniem i sterowaniem okuciem okiennym za pomocą klamki,  przyczyną może być m.in. awaria któregoś z elementu okucia w Twoim oknie lub drzwiach balkonowych. Nasi technicy precyzyjnie zdiagnozują przyczynę usterki, oszacują koszt naprawy i przywrócą okno do poprawnego funkcjonowania.

Przeróbka okna na uchylne

Zdarza się, że nieprzemyślanie lub też z innych powodów kupimy okno, które otwiera się tylko na oścież, do środka. Z biegiem czasu przekonujemy się, że chcemy aby okno otwierało się także uchylnie. Jest to problem z którym klienci zgłaszają się do nas niezwykle często, dlatego jest to usługa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Montaż nawiewników

Wentylacja grawitacyjna może być niewystarczająca do skutecznej wymiany powietrza w pomieszczeniach. Dlatego warto zamontować w oknach nawiewniki, które pozwalają na kontrolowany napływ powietrza do wnętrza budynku.

Montaż żaluzji i rolet

Nasi technicy są wszechstronni i codziennie wykonują dla Państwa rzeczy „niemożliwe”, ale nie oznacza to, że prace łatwiejsze pozostawiamy na Państwa barkach. Nasi technicy zamontują w oknach rolety i żaluzje, by komfort przebywania w lokalu był jeszcze wyższy.

Montaż moskitiery

Kolejnym z proponowanych przez nas rozwiązań jest stosowanie siatek ochronnych. Moskitiery okienne oraz balkonowe mogą chronić mieszkanie przed dostaniem się do środka owadów lub zabezpieczać nasze zwierzęta domowe, jak na przykład koty przed wypadnięciem z dużej wysokości.

Zapraszamy do współpracy spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty, firmy oraz instytucje.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić serwis?

napisz do nas